RANK HOLDERS

S.No
NAME
COURSE
UNIVERSITY RANK
1.
Anuradha
B.B.A.
I
S.No
NAME
COURSE
UNIVERSITY RANK
1.
L.Prem Anand
B.B.A
V
2.
M.Arys Poobalan
B.B.A
VII
3.
C.Manimala
B.Sc Mathematics
XII
4.
C.Abinaya
B.Sc Computer Science
VI
S.No
NAME
COURSE
UNIVERSITY RANK
1.
P.Rajakumar
B.Com
III
2.
K.Anis Fathima
B.Sc Mathematics
X
3.
R.Revathi
B.Sc Computer Science
VII
S.No
NAME
COURSE
UNIVERSITY RANK
1.
K.S.Vijayalakshmi
B.Sc Micro Biology
V
S.No
NAME
COURSE
UNIVERSITY RANK
1.
S.Maria Joseph Antony Xavier
B.B.A
I
2.
V.Arul Sulochana
B.B.A
I
3.
P.Mahalaksmi
B.Com
I
4.
G.Mangesh kumar
B.Com
I
5.
B.Rahmath Begum
B.Sc Maths
I
6.
M.Karthikeswari
B.C.A
I
S.No
NAME
COURSE
UNIVERSITY RANK
1.
A.N.Kavitha
M.Com
V
2.
M.Periyathambi
M.Com
X
S.No
NAME
COURSE
UNIVERSITY RANK
1.
S.N.Krishnan
B.Sc Mathematics
III
2.
N.Sivapriya
B.Sc Mathematics
V
3.
A.Sathya
B.Sc Micro Biology
VIII
4.
A.Nagasundari
B.Sc Computer Science
VIII
S.No
NAME
COURSE
UNIVERSITY RANK
1.
N.Karthikeyan
B.Com C.A
I
2.
M.Maheshkumar
B.C.A
I
3.
E.Thangamalar
B.C.A
IV
4.
M.Beula Christy Thangam
B.Sc Mathematics
VII
5.
J.Jeya
B.Sc Mathematics
XII
6.
P.M.P.Sucila Devi
B.Sc Mathematics
XVII
7.
D.Divya
B.Sc I.T
II
8.
K.Beulah Salomy
B.Sc Micro Biology
II
S.No
NAME
COURSE
UNIVERSITY RANK
1.
M.Sivasakthi
B.Sc Mathematics
I
2.
M.Sharmila
B.Sc Home Science
II
3.
R.Jeganathan
B.Com C.A
IV
4.
M.Sundravelraj
B.B.A
II
5.
Anuradha Chhetry
B.B.A
IV
S.No
NAME
COURSE
UNIVERSITY RANK
1.
G.Meena
M.Com
VII
S.No
NAME
COURSE
UNIVERSITY RANK
1.
N.Abirami
B.Sc I.T (Part - II - English)
I
2.
K.Pethanachi
B.C.A
III
3.
P.Deepika
B.Sc Micro Biology
IV
4.
R.Varun Kumar
B.Sc I.T
V
5.
D.Sindhuja
B.Sc I.T
VI
S.No
NAME
COURSE
UNIVERSITY RANK
1.
R.Ravikumar
B.Sc I.T
III
S.No
NAME
COURSE
UNIVERSITY RANK
1.
C.Lalitha
B.A.Tamil
III
2.
S.Aarthi
B.Com C.A
VII
3.
S.Rajasekar
B.Sc I.T
III
4.
G.Roja
B.Sc Physics
III
5.
P.Muthuselvi
B.B.A
I
6.
Subashree
B.B.A
VII
7.
P.Saranya
B.Sc I.T (Part-I-Hindi)
III
S.No
NAME
COURSE
UNIVERSITY RANK
1.
G.Vinoth Kannan
B.Sc Bio Chemistry
I
2.
D.Yogalakshmi
B.Sc Microbiology
I
3.
R.Mohan Babu
B.Com C.A.
I
4.
V.Nagalakshmi
B.A Tamil
II
5.
K.Gowsalya nandhini
B.B.A
II
6.
B.Muthu Karuppu
B.Com
V
7.
V.Nagalakshmi
B.A Tamil (Part-I-Tamil)
IX
8.
T.Uma
B.Sc Mathematics (Part-II-English)
VI
9.
G.Vishnu Priyadharshini
B.Sc Mathematics (Part-II-English)
IX
10.
D.Yogalakshmi
B.Sc Microbiology (Part-II-English)
S.No
NAME
COURSE
UNIVERSITY RANK
1.
R.Jothiramalingam
M.Com C.A
III
S.No
NAME
COURSE
UNIVERSITY RANK
1.
P.Sathya
B.Com
I
S.No
NAME
COURSE
UNIVERSITY RANK
1.
V.S.Niranjana
B.A English
II
2.
R.Kalaiselvi
B.A English
IV
3.
S.Prabhaharan
B.B.A
I
4.
V.Andal
B.Com
IX
5.
K.Sangeetha
B.Sc Mathematics
III
6.
S.Sangeetha
B.Sc Mathematics
VIII
7.
Ananthi
B.Sc Physics
VI
8.
J.Preethi
B.Sc Bio Chemistry
I
9.
K.Rajalakshmi
B.Sc Bio Chemistry
III
10.
M.Jeyasudha
B.Sc Microbiology
I
S.No
NAME
COURSE
UNIVERSITY RANK
1.
A.Jeyasri
B.Sc Bio Chemistry
I
2.
S.Sivasankari
B.Sc I.T
I
3.
P.Vijayalakshmi
B.A English
V
4.
Rajeshwari
B.A Tamil
IX
5.
A.Pavithra
M.A English
V
S.No
NAME
COURSE
UNIVERSITY RANK
1.
S.Divyabharathi
M.A Tamil
II
2.
M.Rathika
M.Com C.A
III
3.
M.Jeevadathwa
M.A English
IV
S.No
NAME
COURSE
UNIVERSITY RANK
1.
B.Grace Rajini Ishwarya
B.Sc Microbiology
I
2.
M.Sridevi
B.Sc Microbiology
II
3.
M.Gayathri
B.A English
V
4.
K.Hemapreetha
B.Sc Mathematics
VI
5.
A.Sangeetha
B.Sc Mathematics
VII (Part-II-English)
6.
J.Veeralaxmi
B.Com C.A
IX